Oddział Gdańsk: 58 520 10 30   Oddział Rumia: 58 679 60 70
  • 313
  • 314

    Import, dystrybucja, serwis narzędzi pneumatycznych FUJI

  • 315

    W sprzedaży narzędzia pneumatyczne Chicago Pneumatic i ARCHIMEDES

Doradca serwisowy

Firma narzędzia uruchomi w najbliższym czasie panel, w którym nasi serwisanci pokażą Państwu jak naprawia się podstawowe narzędzia elektryczne i pneumatyczne

Wynajem narzędzi

Spółka Narzędzia oferuje wynajem długoterminowy dla kilku marek profesjonalnych narzędzi pneumatycznych. Oferujemy opiekę serwisową dla tych maszyn, oraz wsparcie techniczne i części zamienne.

Sprzedaż hurtowa

Spółka Narzędzia będąc importerem wielu typów narzędzi z wielu krajów świata pragnie zaprosić firmy handlowe, które są zainteresowane stałą współpracą.

Nasi partnerzy

Szanowni Państwo,

Pragniemy zaprosić i poinformować, że rozpoczęliśmy poszukiwanie dostawcy do zrealizowania w ramach działania „Wyposażenie pomieszczeń serwisowych” w ramach realizowanego przez Narzędzia Sp. z o.o. projektu: „Systemy pneumatyczne z odzyskiem ciepła, mobilny i stacjonarny serwis pneumatyki oraz informatyzacja wewnętrzna firmy szansą na zwiększenie pozycji konkurencyjnej Narzędzia Sp. z o.o.”, współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013 (Oś Priorytetowa 1-Rozwój i Innowacje w MŚP, 1.1. Mikro, Małe i Średnie przedsiębiorstwa, Poddziałanie 1.1.2. Małe i Średnie przedsiębiorstwa)

 

Wszelkie informacje, wytyczne, specyfikacje zadania oraz wzór oferty znajdują się
w załączniku.

 

Szanowni Państwo

Zapytanie ofertowe-01 07 2015 Załącznik nr 1 do Zapytania ofertowego -01 07 2015

Załącznik nr 1 do Zapytania ofertowego -01 07 2015