Oddział Gdańsk: 58 520 10 30   Oddział Rumia: 58 679 60 70

Działalność Spółki Narzędzia została rozpoczęta w roku 1994. Od początku istnienia założeniem było dostarczanie profesjonalnych narzędzi najbardziej wymagającym odbiorcom. Początkowo mały sklepik po 7 latach powiększył swoją powierzchnię trzykrotnie oraz uruchomił serwis elektronarzędzi oraz pneumatyki. W 2007 roku spółka zyskała dodatkową powierzchnię biurową na piętrze pawilonu przy ul. Gen. Hallera 169. W tym samym czasie został oddany do użytku pawilon usługowo-handlowy w Rumi przy ul. Sobieskiego 57. Znajdują się w nim: salon sprzedaży, serwis narzędzi, magazyn oraz sala konferencyjna do szkoleń naszych handlowców oraz klientów.

Wraz z otwarciem kolejnego oddziału naszej firmy w Rumi poszerzyliśmy katalog usług oferowanych naszym Klientom o nowoczesne centrum szkoleniowe i profesjonalny serwis narzędzi. Taki standard obsługi wprowadzamy we wszystkich oddziałach Spółki, by stać się dobrym partnerem dla wymagającego rynku.

 

Szkolenia w naszej Sali konferencyjnej pozwolą Państwu zwiększyć wykorzystanie czasu pracy i zasadniczo podnieść jej wydajność. Nasza firma to profesjonalizm, dobre zaplecze logistyczne i serwisowe. Dysponujemy kadrą doradców technicznych z wieloletnim doświadczeniem, którzy pomogą Państwu w doborze odpowiednich produktów.

 

W 2013 roku rozpoczęliśmy działalność na terenie Polski uruchamiając przedstawicielstwo na terenie województwa śląskiego.

 

Obecnie współpracujemy bezpośrednio z wieloma czołowymi producentami narzędzi z Polski, Europy i producentami z dalekiego Wschodu. Importujemy bezpośrednio z fabryk liczne marki produktów, co dla naszych klientów oznacza dobre ceny i szybkie dostawy. Z wieloma producentami pracujemy na zasadzie wyłączności na naszych terenach działalności. W szerokiej gamie oferowanego przez nas asortymentu znajdują się elektronarzędzia, pneumatyka, narzędzia ręczne, agregaty prądotwórcze, maszyny budowlane, narzędzia skrawające oraz wiele, wiele innych narzędzi niezbędnych w przemyśle i budownictwie.

 

Pracujemy z pasją, która sprawia, że do każdej oferty i do każdego klienta podchodzimy w sposób wyjątkowy, bo to on jest dla nas Najważniejszy.

 

Nasza pasja to Państwa zysk.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

ue
SYSTEMY PNEUMATYCZNE Z ODZYSKIEM CIEPŁA,
MOBILNY I STACJONARNY SERWIS PNEUMATYKI ORAZ INFORMATYZACJA
WEWNĘTRZNA FIRMY SZANSĄ NA ZWIĘKSZENIE POZYCJI
KONKURENCYJNEJ NARZĘDZIA SP. Z O. O.”
 

 

 

 

 

W wyniku zakończenia realizacji projektu pt. „Systemy pneumatyczne z odzyskiem ciepła, mobilny i stacjonarny serwis pneumatyki oraz informatyzacja wewnętrzna firmy szansą na zwiększenie pozycji konkurencyjnej Narzędzia Sp. z o.o.” zrealizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013 możemy zaoferować innowacyjne w skali regionu pomorskiego nową i udoskonaloną usługę:

Systemy pneumatyczne z odzyskiem ciepła – kompleksowe rozwiązania w zakresie pneumatyki dla zakładów produkcyjnych, budowane w oparciu o najbardziej nowoczesne i energooszczędne technologie, zakładające m.in. wykorzystanie falowników (sterowanie zapotrzebowaniem na energię) i wymienników ciepła (odzysk ciepła). Wśród elementów używanych do montażu systemów stosowane są zespoły przygotowania powietrza firmy MARC (charakteryzują się one wysoką klasą energooszczędności z wbudowanymi wymiennikami ciepła pozwalającymi wykorzystywać ciepło będące produktem ubocznym w procesie produkcji sprężonego powietrza do podgrzewania wody lub ogrzewania pomieszczeń), narzędzia pneumatyczne FUJI oraz Chicago Pneumatic, które znane są z trwałości oraz bardzo specjalistycznych zastosowań w przemyśle. Ponadto nowe systemy pneumatyczne posiadają rozwiązania eliminujące olej ze sprężonego powietrza, co zapobiega przedostawaniu się szkodliwych substancji do powietrza, którym oddychają ludzie pracujący w pobliżu instalacji pneumatycznej. Systemy i narzędzia pneumatyczne z powodzeniem zastępują urządzenia elektryczne, są ok. 5 razy bardziej oszczędniejsze i bardziej bezpieczne, ale muszą być dobrane bardzo precyzyjnie do aplikacji przemysłowych wraz z technologami produkcji. Rozwiązania te są dobierane przez naszych doradców technicznych na podstawie analizy potrzeb klienta.

Ulepszona usługa serwisu mobilnego i stacjonarnego systemów pneumatycznych – dotyczy głównie serwisu kompresorowni (zespołów przygotowania powietrza), systemów i narzędzi pneumatycznych. Zakłady przemysłowe, w których zainstalowane są narzędzia i osprzęt pneumatyczny, pracują w systemie zmianowym i każdy przestój to bardzo duże straty. Serwis mobilny pozwala zwiększyć bezpieczeństwo procesów produkcyjnych. Ponadto, jeżeli naprawa jest trudna lub brakuje określonych części zamiennych, serwis umożliwia wydanie narzędzi zastępczych na czas naprawy. Świadczenie usługi jest możliwe dzięki unowocześnieniu serwisu spółki o specjalistyczne wyposażenie (sprężarki śrubowe, nowoczesne narzędzia do diagnostyki narzędzi itp.). Ponadto rozbudowany został serwis stacjonarny dla serwisowania elementów systemów pneumatycznych, które z różnych przyczyn nie będą mogły być naprawiane na miejscu.

Projekt „Systemy pneumatyczne z odzyskiem ciepła, mobilny i stacjonarny serwis pneumatyki oraz informatyzacja wewnętrzna firmy szansą na zwiększenie pozycji konkurencyjnej Narzędzia Sp. z o.o.”, został zrealizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013 (Oś Priorytetowa 1-Rozwój i Innowacje w MŚP, 1.1. Mikro, Małe i Średnie przedsiębiorstwa, Poddziałanie 1.1.2. Małe i Średnie przedsiębiorstwa).

 

Narzędzia Sp. z o.o. /O. Gdańsk
ul. Gen, Hallera 169
80-416 Gdańsk
58 520 10 30
58 344 25 33
gdansk@narzedzia.gda.pl
Narzędzia. Sp. z o.o./ O. Rumia
ul. Sobieskiego 57
84-230 Rumia
58 679 60 70
58 671 15 25
rumia@narzedzia.gda.pl

 

 

Doradcy techniczni

Polska południowa m.zon@narzedzia.gda.pl
Polska zachodnia k.skorko@narzedzia.gda.pl
Polska centralna r.klasztorycki@narzedzia.gda.pl

 

Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.